Przedstawiamy nieruchomość o licznych walorach i dużym potencjale. Prezentujemy zabytkowy dwór i park w Konarzewie. Krok po kroku poznacie pasjonującą historię ściśle związaną z osobą Otto von Bismarcka i rodziną von Bismarck. Posiadłość ta w okresie od 1726 do 1945 należała nieprzerwanie do pruskiego rodu von Bismarck.


Polityk Otto von Bismarck premier Prus, architekt zjednoczenia Niemiec i pierwszy Kanclerz Rzeszy, spędził w Konarzewie dzieciństwo. Jako młodzieniec w okresie 1839-1846 zarządzał majątkiem. Był właścicielem Konarzewa w latach 1845-1868. Tu poznał żonę Joannę von Puttkamer. Tu dojrzał i zdecydował o podjęciu kariery politycznej. Tu poznał ludzi którzy bardzo mu tę karierę ułatwili. Stąd wyruszył aby ostatecznie wpisać się w historię Niemiec i Europy XIX wieku.

Strona informuje o lokalizacji i wielkości oferowanej nieruchomości, prezentuje pałac i park w jego obecnym stanie. Informuje o historii tego miejsca i związkach z osobą Otto von Bismarcka.

Osoby, firmy lub instytucje zainteresowane ofertą prosimy o kontakt. Strona nie zawiera istotnych informacji ofertowych.
Dwór i park w Konarzewie